Fundusze

Polityka prywatności

Ochrona prywatności użytkowników serwisu fundusze PKO Leasing S.A. (www.fundusze.pkoleasing.pl) ma dla nas bardzo duże znaczenie. Poniżej publikujemy wyjaśnienie, jakie dane gromadzimy oraz jakie zasady ich przetwarzania i wykorzystywania stosujemy. Ograniczamy wykorzystanie i zbieranie informacji o użytkownikach serwisu do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

W tej sekcji znajdziesz informacje na temat: protokołu P3P, narzędzi stosowanych przez nas w celu zapewnienia jak największej wygody korzystania z serwisu (cookies, logi systemowe, zasady zbierania adresów e-mail) oraz o danych zbieranych przez zewnętrzne agencje reklamowe.

Chronimy prywatne dane użytkowników, dlatego przed otwarciem serwisu fundusze PKO Leasing S.A., przeglądarka użytkownika informuje za pośrednictwem protokołu P3P jakie dane i na których stronach są zbierane.

Za pomocą technologii cookie zbieramy jedynie anonimowe dane statystyczne o użytkownikach służące do poprawy wygody korzystania z serwisu www.fundusze.pkoleasing.pl, a także minimalizacji uciążliwości reklam. Nie zbieramy i nie przechowujemy żadnych danych finansowych ani danych osobowych pozwalających na identyfikację użytkowników w/w serwisów.